Novinky

24. 7. 2017

Rekonstrukce datových sítí na ZŠ

V roce 2016 jsme se rozhodli provést rekonstrukci datových sítí na všech městských základních školách. Celkem město Plzeň zřizuje 26…

Číst více

Kariéra

Vývojář webových aplikací

Úsek Drony SITMP

Správa informačních technologií města Plzně, příspěvková organizace (SITMP) - naším posláním je zajistit poskytování komplexních ICT (Informační a komunikační technologie) služeb pro statutární město Plzeň, dále pak pro veškeré městem Plzeň zřízené příspěvkové organizace, plně či podílově vlastněné obchodní organizace, nadace a sdružení, ve kterých je město Plzeň účastno.

Další z oblastí, na kterou se SITMP v posledních letech zaměřuje, jsou bezpilotní letadla – drony. SITMP je držitelem povolení úřadu pro civilní letectví, které ji opravňuje poskytovat letecké práce s bezpilotními letadly. V rámci této aktivity se zaměřuje na létání pro IZS (integrovaný záchranný systém) a také na vývoj aplikací sloužících ke zpracování dat získaných drony.

Náplň práce

  • Vytvoření zákaznické zóny na platformě Microsoft Azure (vizualizace dat získaných z dronu, vytěžení dat z pohledu zákazníka/ uživatele zákaznické zóny)
  • Zajištění konektivity zákaznické zóny se zdrojovými SW (např. Pix4D, Flir, atd.) na zpracování primárních dat z dronu (foto, video, termo, atd.)
  • Tvůrčí práce s nejmodernější technikou v dynamicky se rozvíjejícím oboru

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Ochota učit se nové věci
  • Zájem o problematiku bezpilotních letadel
  • Orientace/znalost NET, Java, Node.js, PHP, Python, C++
  • Analytické myšlení

Nabízíme

  • Stabilního zaměstnavatele
  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Osobnostní i profesní rozvoj

Kontakt

Ing. Anna Čudáková
E cudakova@plzen.eu
T +420 378 035 543
M +420 702 118 694
W www.dronysitmp.cz