Novinky

23. 4. 2018

Konference pro školy, firmy, žáky

19. dubna se v prostorách Moving Station v Plzni uskutečnila konference, jejímž tématem byla spolupráce škol a firem…

Číst více

Kariéra

Administrátor/ka uživatelů - správa přístupů

Jsi pečlivý/á?
Baví tě komunikovat s lidmi?
Láká tě učit se nové věci?

Náplň práce:

  • vedení evidence organizační struktury
  • správa uživatelských účtů
  • správa přístupových práv k provozovaných aplikacím
  • správa aplikací
  • podpora uživatelů

Požadujeme:

  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • orientace v prostředí MS Windows
  • schopnost učit se novým věcem
  • pasivní znalost AJ

Výhodou:

  • znalost problematiky Identity managementu
  • znalost technologií Tomcat a MS SQL
  • zkušenosti s WS SOAP

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní/životní pojištění, osobní vzdělávání atd.)
  • práce v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost dalšího odborného i profesního růstu
  • nástup od září 2018

Životopis a motivační dopis zasílejte na: homola@sitmp.cz
Telefon: 378 035 128
Více info: www.sitmp.cz

Správce aplikací, programátor PHP

  • Programování aplikací v PHP (Nette)
  • Údržba a konfigurace svěřených aplikací a serverů
  • Komunikace s uživatelem - analýza a řešení jeho problémů
  • Školení uživatelů a testování aplikací
  • Tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • Znalost programování v PHP
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Alespoň základní přehled v oblasti operačních systémů a webových aplikací
  • Alespoň pasivní znalost AJ

I když jsou zkušenosti z oboru IT výhodou (znalost MS SQL, Nette, GIT, HTML.), pozice je otevřená i pro absolventy.

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní/životní pojištění, osobní vzdělávání atp.)
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Životopis a motivační dopis zasílejte na : kolarikr@plzen.eu