Novinky

16. 5. 2018

V Plzni se i letos chystá DronFest

 Plzeň i letos připravuje DronFest, unikátní festival bezpilotního létání1. a 2. června bude v Plzni pořádně rušno, uskuteční…

Číst více

Inventarizace majetku

Inventarizace majetku 2017

Inventarizace majetku pro spravované organizace bude probíhat pomocí elektronických čtecích zařízení (načtením RFID kódu, nebo čárového kódu ze zařízení).  

Z tohoto důvodu musí být technika fyzicky přítomna u uživatele (notebooky,tablety apod..).

Termíny, kdy bude pověřený pracovník obcházet se čtecím zařízením výpočetní techniku, jsou uvedeny níže v tabulce
Prosíme o součinnost všech uživatelů (zajištění přístupu k technice v případě dovolených, klíče od kanceláře, doprovod technika, apod.)
V případě, že nebude technika v termínech načtena, bude uživatel vyzván k doručení nezkontrolovaného/nenalezeného majetku do Dominikánské 4, k její fyzické kontrole a elektronickému načtení.
Po dobu inventarizace majetku budou omezeny převody majetku, nákupy a instalace nové techniky u uživatelů.

Termíny :

Organizace-OdborOdpovědný technikDatumČíslo handhelduLokalita
Kancelář primátora P. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
ODBOR PERSONÁLNÍ P. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
ODBOR SPRÁVNÍCH ČINNOSTÍP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
ODBOR VNITŘNÍ SPRÁVY P. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
KANCELÁŘ ŘEDITELE ÚŘADU SPRÁVNÍCH AGENDP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
Kancelář TajemníkaP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 16
ODBOR SPRÁVNÍCH ČINNOSTÍ P. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 16
ODBOR PRÁVNÍ A LEGISLATIVNÍP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 16
ODBOR BEZPEČNOSTI A PREVENCE KRIMINALITYP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 16
Archiv města PlzněP. Kšanda20.10.-3.11.20173Veleslavínova 9
Zastupitelstvo MMPP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
Rada MMPP. Kšanda20.10.-3.11.20173nám. Republiky 1
Nadace 700 let města PlzněP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PÉČEP. Kolářík20.10.-3.11.20174Martinská 2
ODBOR SOCIÁLNÍCH SLUŽEBP. Kolářík20.10.-3.11.20174Martinská 2
kancelář ředitele ÚŘAD SLUŽEB OBYVATELSTVU P. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR školství, mládeže a tělovýchovyP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ P. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR KULTURYP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR PAMÁTKOVÉ PÉČE P. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR Krizového řízeníP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR KONTROLY P. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ÚTVAR INTERNÍHO AUDITUP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR SPRÁVNÍCH ČINNOSTÍP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR SPORTUP. Kolářík20.10.-3.11.20174Kopeckého sady 11
ODBOR PREZENTACE A MARKETINGUP. Kšanda20.10.-3.11.20173Náměstí Republiky 16
ODBOR STAVEBNĚ SPRÁVNÍ L. Lieser20.10.-16.11.20175Škroupova 4
KANCELÁŘ ŘEDITELKY EÚJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR FINANCOVÁNÍ A ROZPOČTU   J. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR ÚČTOVÁNÍ A DANÍJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR PRODEJE MAJ|ETKUJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
KANCELÁŘ ŘEDITELE TÚJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR DOPRAVYJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR BYTOVÝJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR ROZVOJE A PLÁNOVÁNÍ J. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR SPRÁVNÍCH ČINNOSTÍJ. Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
ODBOR NABÝVÁNÍ MAJETKUL. Lieser20.10.-16.11.20175Škroupova 7
ODBOR EVIDENCE MAJETKUL. Lieser20.10.-16.11.20175Škroupova 7
ODBOR INVESTIC J. Trávník20.10.-16.11.20175Jagellonská 8
ODBOR SPRÁVY INFRASTRUKTURYM. Wolmut20.10.-16.11.20178Palackého náměstí 6
ODBOR REGISTRU VOZIDEL A ŘIDIČUV. Kobes20.10.-16.11.20176Koterovská 162
ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD J. Daněk6.11.-16.11.20174Tylova 36
Úřad městského obvodu Plzeň 1 + technici MO1 - sklad a vlastníVilém Rottenborn20.10.-3.11.20171,2alej Svobody 60
Úřad městského obvodu Plzeň 2 + technici MO2 - sklad a vlastníPetr Bejm20.10.-3.11.20171,2Koterovská 83
Úřad městského obvodu Plzeň 3 + technici MO3 - sklad a vlastníM. Baláž20.10.-3.11.20171,2sady Pětatřicátníků 7
Úřad městského obvodu Plzeň 4 + technici MO4 - sklad a vlastníJosef Kubát20.10.-3.11.20171,2Mohylová 55
Úřad městského obvodu Plzeň 5Milan Řeháček6.11.-16.11.20173Prvomájová 100
Úřad městského obvodu Plzeň 6Milan Řeháček6.11.-16.11.20173Klatovská 243
Úřad městského obvodu Plzeň 7Milan Řeháček6.11.-16.11.20173V Radčicích 9
Úřad městského obvodu Plzeň 8Milan Řeháček6.11.-16.11.20173Veská 11
Úřad městského obvodu Plzeň 9Milan Řeháček6.11.-16.11.20173Chotíkovská 14
Úřad městského obvodu Plzeň 10Milan Řeháček6.11.-16.11.20173K Sinoru 62/51
Správa veřejného statku L. Lieser + J. Trávník20.10.-16.11.20175Klatovská 10 a 12
Útvar koncepce a rozvoje Mgr. Jiří Trávník20.10.-16.11.20175Škroupova 5
Útvar koordinace evropských projektů Pavel Kolářík20.10.-3.11.20174Divadelní 3
Divadlo J.K.TylaVáclav Kobes20.10.-16.11.20176Palackého nám. 30 + další
Divadlo AlfaMilan Řeháček6.11.-16.11.20173Rokycanská 7
Divadlo Pod LampouMilan Řeháček6.11.-16.11.20173Havířská 11
Městský ústav soc. služeb města PlzněJan Daněk6.11.-16.11.20174Klatovská tř. 90 + ostatní
Plzeň TurismusP. Kolářík20.10.-3.11.20174Martinská 2
Plzeň 2015E. Neumannová13.11.-16.11.20171Pobřežní 10
Plzeňská Filharmonie o.p.s.E. Neumannová13.11.-16.11.20171Náměstí Míru 2363/10
Zoologická a botanická zahrada Václav Kobes20.10.-16.11.20176Pod vinicemi 9
Správa hřbitovů a krematorií města PlzněPavel Kolářík20.10.-3.11.20174Rokycanská 125
Městská policieMilan Řeháček6.11.-16.11.20173Perlová 3 + ostatní
Knihovna MPV. Kobes20.10.-16.11.20176Bedřicha Smetany 13 + ostatní
Dětské Centrum Plzeň, příspěvková organizaceJan Daněk6.11.-16.11.20174Na Chmelnicích 6
Obytná zóna SylvánE. Neumannová13.11.-16.11.20171Palackého nám. 6 + ostatní
Čistá Plzeň s.r.o.E. Neumannová13.11.-16.11.20171Edvarda Beneše 430/23
Vědecko technický parkE. Neumannová13.11.-16.11.20171Teslova 3
PovedE. Neumannová13.11.-16.11.20171Nerudova 25
Dominik centrumE. Neumannová13.11.-16.11.20171Dominikánská 281/3 + ostatní
1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
11. základní škola Plzeň, Baarova 31, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
16. základní škola Plzeň, Americká třída 30, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
20. základní škola Plzeň, Brojova 13, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
31. základní škola, E. Krásnohorské 10, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
34. základní škola Plzeň, Gerská 32, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Základní škola a mateřská škola Plzeň-Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U školy 7, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
Základní škola Plzeň-Újezd, Národní 1, příspěvková organizaceStehlík-Wolmut20.10.-16.11.20178,9 
2. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9U Hvězdárny 26
5. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Zelenohorská 25
6. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Republikánská 25
7. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Kralovická 35
16. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Korandova
17. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Čapkovo nám. 4
21. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Na Celchu 33
22. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Z. Wintra 19
23. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Topolová 3
24. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Schwarzova 4
25. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Ruská 83
27. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Dvořákova 4
29. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Lidická 3
31. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Spojovací 7
32. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Resslova 22
33. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Kyšická 51
37. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Barvínkova 18
38. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Spojovací 14
44. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Tomanova 3 a 5
46. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Fibichova 4
49. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Puškinova 5
50. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Družby 4
51. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Částkova 6
54. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Staniční 72
55. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Mandlova 6
56. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Budilovo náměstí 72
57. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Nad Dalmatinkou 1
60. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Manětínská 37
61. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Nade Mží 3
63. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Lábkova 30
64. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Pod Chlumem 3
70. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Waltrova 26
78. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Sokolovská 30
80. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Mikulášské nám. 8
81. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Hodonínská 53
87. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Komenského 46
89. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Habrová 8
90. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Západní 7
91. mateřská škola PlzeňB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Jesenická 11
Mateřská škola KřimiceB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Křimice
Mateřská škola Plzeň-LhotaB. Horais ml.20.10.-16.11.20178,9Lhota
10. Školní jídelnaJ. Stehlík20.10.-16.11.20178,9Nám. Míru 4
11. Školní jídelnaM. Wolmut20.10.-16.11.20178,9Baarova 31
AMS a samoobslužné zónyE. Neumannová20.10.-16.11.2017NENÍ třeba 
Inventář (vyjma počítačů) E. Scholzová20.10.-16.11.20177 
Sklad techniky - Dominikánská 4Horais6.11.-10.11.20171 
Sklad techniky – Pod všemi svatými 67Horais6.11.-10.11.20171 
Sklad techniky – Škroupova 5 + technici SKR5L. Lieser20.10.-16.11.20175 
Servery a aktivní prvky, JKP, OPSinfrastruktura20.10.-16.11.201710 
Odpovědná osoba 196 - Technika Škroupova 5 a Jagellonská 8L. Lieser20.10.-16.11.20175 
Odpovědná osoba 200 - technika Dom4, Dom9 a Tylova 20 - GIS, CUKR21L. Hrádek6.11.-16.11.20172 
Odpovědná osoba 219 - technici Tylova 20 + sklad ZŠ a MŠM. Nozar 20.10.-16.11.20178,9 
Odpovědná osoba 230 - Mobilní telefonyM. Edl20.10.-16.11.2017NENÍ třeba 
Odpovědná osoba 220 - Sklad Klatovská 90 - MUSSJan Daněk6.11.-16.11.20174 
Sklad technika MO1V. Rottenborn20.10.-3.11.20171,2 
Sklad technika MO2 + Koterovská 162Petr Bejm20.10.-3.11.20171,2 
Sklad technika MO3M. Baláž20.10.-3.11.20171,2 
Sklad technika MO4Josef Kubát20.10.-3.11.20171,2 
Průvodcovské systémy (odeslání dopisem)L. Hrádek20.10.-16.11.2017NENÍ třeba 
Odpovědná osoba 231 - DronyBouček30.10.-10.11.201711 
Odpovědná osoba 232 -učební pomůckyKupilíková13.11.-16.11.201711,12 
Odp. osoba 233 – dronet Cholinský20.10.-27.10.201711