Free Wi-Fi

Plzeň rozšířila wifi zdarma na další veřejná místa, počet lokalit výrazně vzrostl. Už na více než dvaceti veřejných místech v Plzni zavedlo město pro občany bezplatné připojení k internetu Plzeň free wifi . Kromě venkovních lokalit, jakými jsou například Mlýnská strouha a sadový okruh v centru, park u bazénu na Lochotíně, Chvojkovy lomy nebo Koterovská náves, jde o prostory čekáren na magistrátních úřadech, o objekty Knihovny města Plzně, o foyer Nového divadla, Meeting Point na náměstí Republiky a další. Cílem radnice je umožnit občanům i turistům v odpočinkových zónách přístup k informacím zdarma.Jaký je cíl projektu:

Poskytnout občanům, návštěvníkům, free wifi konektivitu v relaxačních zónách města, na přepážkách úřadů, městských sportovištích.

Jaký je výsledek projektu:

Občan, návštěvník, má k dispozici zdarma wifi konektivitu. Při realizaci jsme využili již existující městskou optickou síť – jako jsou Hot Spoty, městské budovy. Realizace služby a její poskytnutí bylo spojeno s minimálními náklady.Přehled lokalit najdete na mapy.plzen.eu, doba připojení 1 hodina, pak dojde k automatickému odpojení (po odpojení se lze připojit znovu).

 

 

Další projekty
11. 3. 2019

Mobilní aplikace FC Viktoria Plzeň

Společně s WDF jsme realizovali moderní appku pro náš plzeňský fotbalový tým.  Ta nabízí aktuality z dění v klubu a přináší i další super vychytávku – už nemusíte na...
22. 5. 2018

Stadionová WiFi FC Viktoria Plzeň

Plzeň Sport Wi-Fi je speciální stadiónová wifi, kterou může využívat každý návštěvník městského fotbalového...
26. 10. 2017

Vizualizace intenzity dopravy

Město ve spolupráci s dalšími partnery pracuje od roku 2017 na projektu vizualizace intenzity dopravy, tedy zatížení jednotlivých plzeňských komunikací ve vztahu k dopravním omezením...


HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: https://cd.plzen.eu


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.


Naše projekty