Kariéra

SPRÁVCE APLIKACE PlusPORTAL

Jsme městská příspěvková organizace zaměřená na služby IT, kde se staráme o 100 městských organizací, 6 tis. počítačů, městskou síť a měsíčně vyřešíme přes 1,5 tis. požadavků našich klientů. Naší další aktivitou je unikátní ekosystém podpory technického vzdělávání v kterém rozvíjíme talenty a inspirujeme k podnikání. V týmu máme přes sto kolegů a kolegyň.

Potřebujeme posílit tým, tak hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici správce aplikace PlusPortal. Aplikace PlusPortál je postavena na webových technologiích a slouží ke zpracování personálních dat.

Náplň práce:

  • Komunikace s uživateli – analýza a řešení jejich problémů
  • Údržba a konfigurace svěřených aplikací a serverů
  • Testování aplikací
  • Komunikace s dodavatelem
  • Tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • Znalost SQL – orientace v základních dotazech a struktuře databází
  • Znalost Windows serveru, IIS, .NET
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Orientace v personální a mzdové oblasti (Zákoník práce)
  • Angličtina

Co vám můžeme nabídnout

  • 25 dnů dovolené + 5 dnů Sick Days
  • Stabilitu městské organizace
  • Odpovídající platové ohodnocení

Společnost: SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace
Adresa: Cukrovarská 23, Plzeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, školení, zdravotní volno
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Prosíme o zaslání Vašeho CV. Vhodné i pro absolventy.
Správa informačních technologií města Plzně, Dušan Homola, homola@plzen.eu

SPRÁVCE APLIKACÍ, PROGRAMÁTOR ELO

Potřebujeme posílit tým, tak hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici správce aplikace ELO. Aplikace je nově nasazována na Vodárně Plzeň a.s. (společnost vlastněná městem Plzeň v níž zajišťujeme ICT služby), kde slouží jako DMS a workflow. Důležitou součástí práce bude scriptování (částečné pokrytí zákaznických požadavků Vodárny, komunikace s dodavatelem firmou EXON jako dodavatelem řešení).

Co po Vás budeme chtít

  • Znalost a praxe skriptování v JavaScriptu
  • Znalost jazyka Java alespoň na základní úrovni
  • Jeden z SQL jazyků – praxe z používání
  • Znalost Windows serveru, alespoň uživatelská
  • Znalost Apache Tomcat
  • Alespoň částečná znalost sítí, bezpečnosti
  • Výhodou – znalost GITu, HTML, CSS, jQuery nebo jiné obdobné knihovny

  • stabilitu městské organizace
  • odpovídající platové ohodnocení

Informace o pozici

Adresa: Cukrovarská 2996/23, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Správa informačních technologií města Plzně, Luděk Šantora

LEKTOR KROUŽKU PRO DĚTI

Baví tě práce s dětmi?
Máš zkušenosti s elektronikou, programováním nebo 3D tiskem?
Láká tě učit se nové věci?
Chtěl/a bys pracovat v příjemném prostředí?

  • vedení kroužku pro děti

Požadujeme minimálně základní zkušenost s:

  • „bastlením“
  • elektronikou
  • programováním

Výhodou:

  • zkušenosti s prací s dětmi

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • práce s malou skupinkou dětí
  • práce v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Životopis zasílejte na: kupilikova@plzen.eu
Telefon: 378 035 521
Více info o nás: www.centrumrobotiky.eu

HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: https://cd.plzen.eu

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Naše projekty