Kariéra

IT/datový analytik

Náplň práce:

  • Analýza dat/procesů
  • Návrh databází
  • Vizualizace dat
  • Tvorba manažerských/detailních reportů
  • Tvorba analýz/specifikací k projektům
  • Komunikace s dodavateli a vývojáři
  • Tvorba procesní a projektové dokumentace
  • Příprava zadání pro programátory
  • Reportování stavu projektu a jeho vyhodnocení

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo IT směru
  • Zkušenosti s datovou analýzou a softwarovým vývojem
  • Znalost SQL databází a dotazovacích jazyků
  • Obecná znalost ERP, webových a databázových systémů
  • Analytické uvažování, chápání souvislostí
  • Systematický přístup a organizační schopnosti
  • Ochota učit se, nacházet nová řešení a nasazovat je
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Alespoň pasivní znalost AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny volna na zotavenou, příspěvek na penzijní pojištění, osobní vzdělávání atp.)
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Životopis a motivační dopis zasílejte na: benedikt@plzen.eu

Správa informačních technologií města Plzně
Úsek Rozvoje
Dominikánská 4, Plzeň

Správce aplikací, programátor PHP

  • Programování aplikací v PHP (Nette)
  • Údržba a konfigurace svěřených aplikací a serverů
  • Komunikace s uživatelem – analýza a řešení jeho problémů
  • Školení uživatelů a testování aplikací
  • Tvorba dokumentace

I když jsou výhodou zkušenosti z oboru IT (znalost MS SQL, Nette, GIT, Docker, HTML.), je pozice vhodná i pro absolventa.

Požadujeme:

  • Znalost programování v PHP
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Alespoň základní přehled v oblasti operačních systémů a webových aplikací

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní pojištění, osobní vzdělávání atp.)

Životopis a motivační dopis zasílejte na: kolarikr@plzen.eu

Oddělení web.aplikací
Cukrovarská 23 – vchod D, Plzeň

Lektor kroužku pro děti

Baví tě práce s dětmi?
Máš zkušenosti s elektronikou, programováním nebo 3D tiskem?
Láká tě učit se nové věci?
Chtěl/a bys pracovat v příjemném prostředí?

  • vedení kroužku pro děti

Požadujeme minimálně základní zkušenost s:

  • „bastlením“
  • elektronikou
  • programováním

Výhodou:

  • zkušenosti s prací s dětmi

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • práce s malou skupinkou dětí
  • práce v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Životopis zasílejte na: kupilikova@plzen.eu
Telefon: 378 035 521
Více info o nás: www.centrumrobotiky.eu

HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: http://sd.plzen.eu

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Naše projekty