Kariéra

Administrátor/ka softwarové aplikace Spisová služba

Baví tě komunikovat s lidmi a pomáhat jim v jejich práci?
Máš přehled v oblasti informačních technologií?
Láká tě učit se nové věci?
Chtěl/a bys pracovat v příjemném prostředí blízko centra Plzně?

Náplň práce:

  • komunikace s uživatelem – analýza a řešení jeho problémů
  • údržba a konfigurace svěřených aplikací a serverů
  • komunikace s dodavatelem
  • školení uživatelů a testování aplikací
  • tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • přehled v oblasti operačních systémů a webových technologií
  • orientace v prostředí MS Windows Server
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • pasivní znalost AJ

Výhodou:

  • zkušenosti z oboru IT
  • znalost problematiky spisové služby a oběhu dokumentů
  • znalost technologií Tomcat a SQL
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, stravenky, 5 týdnů dovolené, 4 dny volna na zotavenou, příspěvek na penzijní pojištění, osobní vzdělávání atp.)
  • práce v přátelském kolektivu
  • příjemné pracovní prostředí
  • příležitost dalšího odborného i profesního růstu

Životopis a motivační dopis zasílejte na: homola@plzen.eu
Telefon: 378 035 128
Více info: www.sitmp.cz

HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: http://sd.plzen.eu

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Naše projekty