SIT Port

Inspirujeme k podnikání

Jsme součástí PINE – Plzeňského inovačního ekosystému. Podporujeme mladé talenty a poskytujeme podporu všem, kteří se rozhodnou vykročit do světa podnikání a inovací.

Vidíme budoucnost v mladé generaci, kterou chceme díky podpoře a novým příležitostem udržet v Plzeňském kraji. Budujeme komunitu inspirativních lidí a mladé talenty propojujeme s odborníky z praxe. Organizujeme zajímavé projekty, jako jsou workshopy, hackathony nebo festivaly.

Plzeň je město výzkumu, vývoje a inovací a naším cílem je, aby se stalo centrem inovativních firem a startupů.Poskytujeme zázemí

Jsme tu pro každého, kdo hledá prostory pro výrobu prototypu nebo pro rozjezd svého podnikání. Členové komunity mohou využívat moderně vybavené zázemí prototypové dílny, která nabízí profesionální 3D tiskárny, laserový ploter, frézy i frézky a další CNC stroje.

Pro podnikavé studenty a freelancery jsou tu designové sdílené kanceláře SIT Port Cowork. Jako správci areálu TechTower se staráme o pronájem multifunkčního sálu a zasedacích místností, které dodají akcím a poradám jiný rozměr. Pronajímáme také unikátní vodní nádrž pro testování vodních dronů a ponorek, která nemá v Česku obdoby.Co je SIT Port?

SIT Port je přístavem pro všechny, kteří chtějí v životě něco budovat. Ať už se jedná o technicky zdatného jedince, začínajícího startupistu nebo studenta, který svět podnikání teprve poznává.

Řídíme se heslem, že každý problém má řešení a společnými silami se ho vždy snažíme najít.
SIT Port
100+ pořádaných akcí ročně
55+ inspirujících podcastů a videí ročně
30+ startupů navázaných na SIT Port
1 moderní coworkingový prostor v TechToweruHelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: https://cd.plzen.eu


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.