Open Days zvou na komentované prohlídky TechToweru

V rámci festivalu Inovujeme Plzeň nás město zve na komentované prohlídky TechToweru. Kdo jste se ještě nebyl podívat v jednom z nejmodernějších technologických center v ČR, neváhejte. Open Days budou už příští týden – 2. a 3. června 2023.

Vezmeme vás do míst, kde se rodí budoucnost celého regionu. Ukážeme designové coworkingové prostory, networkingový SeedUp Space s výhledem až za hranice České republiky, unikátní desetimetrovou vodní nádrž pro testování podvodních robotů nebo třeba galerii v nejvyšším patře věnovanou původnímu účelu této budovy – pivovaru Světovar.

Prohlídky pro veřejnost budou v pátek v časech 14 a 16 hodin, v sobotu v 11, 13 a 15 hodin. Kapacita je omezena, proto doporučujeme rezervaci místa online na webu www.techtower.cz. Pokud by byl o prohlídky velký zájem, je možné se v den konání přihlásit přímo na recepci TechToweru, pár míst bude ještě vyblokováno.

Vstup na prohlídky i na celý festival Inovujeme Plzeň je zdarma. Areál se otevře v pátek v 8 hodin a slavnostně všechno zahájíme o hodinu později. V sobotu přivítáme první návštěvníky v 10 hodin. Více o festivalu je na www.inovujemeplzen.cz.

Projekt ITI PMO – Technologický park DRONET – Plzeň Světovar byl spolufinancován z dotace Evropské unie. Na realizaci získalo město dotaci z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), SLUŽBY INFRASTRUKTURY – ITI (Plzeň) – I. Výzva.

Další novinky
2. 6. 2020

Drony SIT v České televizi

Kolegové z úseku Drony SIT testují novou metodu, se kterou by bylo možné za pomoci dronů odhalit kůrovce ještě dřív, než se stihne dál rozšířit. V čem spočívá? Podívejte se ZDE...
8. 3. 2022

Chystáme další Startup Weekend

Here we go again ! Je to tady, začátkem května se po dvouleté pauze vrací díky kolegům ze SIT Port na scénu oblíbená akce – Startup Weekend Pilsen. Tentokrát v mezinárodním...
24. 4. 2020

Nová mapa šíření COVID19 od InnoConnect

Místní startupová firma InnoConnect, která sídlí v městském technologickém parku v Cukrovarské ulici v Plzni a zabývá se zpracováním tzv. velkých dat, představila novou...


HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: https://cd.plzen.eu


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.