Technica Futura 3.0 byla o kyberbezpečnosti
Kybernetická bezpečnost v hlavní roli. Novinky v oboru, trendy, vývoj a další vize. Budoucnost, kdy umělá inteligence změní pravidla boje s kyberzločinem. Na to se zaměřil třetí ročník odborné konference Technica Futura.
Do technologického parku TechTower se sjely dvě stovky účastníků konference, na které deset předních českých expertů přednášelo o digitálních hrozbách současnosti. A naše účast nemohla na takové akci chybět – kolega Jakub Bělka vedl workshop na téma ochrany webových aplikací a Jakub Urbanec se podíval na zoubek největším průšvihům v počítačové bezpečnosti.
A jestli si z konference zapamatovat jedno číslo, tak možná to, že během jedné hodiny dojde po celém světě k 66 milionům kybernetických hrozeb!
Konferenci Technica Futura 3.0 pořádala plzeňská firma Eurosoftware s naším SIT Portem. Všichni už se těšíme na příští ročník a odhalení toho, na jaké téma zaměříme v roce 2026 svou pozornost.
Další novinky