Správa


Naše projekty pro Smart city

Interaktivní mapa investičních akcí

Spustili jsme mapu investičních akcí propojenou s dopravně inženýrským opatřením Superdio. Občanům přehledně ukazuje nové, probíhající i ukončené investiční projekty města v jejich obvodě.

Nový Geoportál města Plzně

Na konci ledna 2024 jsme zahájili projekt obnovy Geografického informačního systému města Plzně (GIS). V průběhu následujících 16 měsíců budeme do nového geoportálu převádět mapy a mapové aplikace.

Crash Inspektor – aplikace pro dopravní policii

Pro potřeby policie pořizují Drony SIT snímky z místa vážné dopravní nehody. Protože je potřeba událost zaznamenat a s daty dále pracovat, vznikla aplikace Crash Inspektor.

Rekonstrukce LAN sítí ve školách

Městským MŠ a ZŠ poskytujeme rozsáhlé služby – vybavujeme je příslušnou technikou a softwarovými licencemi, řešíme jejich požadavky a modernizujeme počítačové sítě. Právě datové sítě LAN prošly v posledních letech výraznou rekonstrukcí.

Porovnání nesených kamer DJI Zenmuse

Do zajímavého srovnání se pustil tým z úseku Drony SIT. Při své práci v rámci zásahů se složkami IZS používají kolegové nejčastěji dron DJI Matrice 300 RTK, přidávají na něj ale různou nesenou výstroj v podobě kamer nebo světlometů. A právě na srovnání kamer se náš tým zaměřil.

IZS Stream je nejdůležitější podpora pro IZS

Jednou z velmi využívaných aplikací, kterou náš tým z Drony SIT vyvinul v roce 2020, je IZS Stream. Využití našel software hned u složek integrovaného záchranného systému – především u hasičů a policistů.HelpDesk

Potřebujete odbornou pomoc?

Volejte: 378 035 555
Pište: helpdesk@plzen.eu
Zadávejte: https://cd.plzen.eu


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.